Aktuálně:

9.1.2006

Začátkem měsíce ledna 2006 přibyl do strojového parku firmy KATOS CZ s.r.o. nový tiskový stroj ADAST 757, který dodala firma Gummi Print s.r.o.. Jedná se o pětibarvový ofsetový stroj vybavený obracecím zařízením za první tiskovou věží s dálkovým řízením barevnic a registrů ve formátu 650x480mm. Tento stroj výrazným způsobem zvýší tiskovou kapacitu a pomůže tak zkrátit dodací termíny tiskových zakázek.

20.10.2005

V průběhu měsíce října 2005 proběhla instalace automatu na kalendářovou vazbu od firmy RILECART PB 796. Toto zařízení zvýší produkci stolních kalendářů až na 20.000ks/den resp. nástěnných kalendářů na 8.000ks/den. Stávající vybavení strojů Solarco zůstává ve vybavení firmy a bude vyrábět menší náklady titulů kalendářů. Náhled zařízení ZDE.

Kalendáře a diáře pro sezónu 2007

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout kolekci stolních a nástěnných kalendářů pro sezónu 2007. Jako výrobci tohoto sortimentu Vám nabízíme široké spektrum stolních a nástěnných kalendářů za velmi příznivé ceny. Součástí naší nabídky je i sortiment denních a týdeních diářů. Tento sortiment je však potřeba s námi z důvodu velké rozmanitosi potahového materiálu a finálního zpracovnání zkonzultovat. Vzory jednotlivých typů naleznete na odkazech diáře a kalendáře. Požadavky pro zaslání velkoodběratelského ceníku zasílejte na adresy: tiskarna@katos.cz, r.kalovsky@katos.cz.
Ceník produktů ke stažení ZDE.
Formulář objednávka kalendáře ke stažení ZDE.
Formulář objednávka diáře ke stažení ZDE.
Formulář obchodní a reklamační podmínky ZDE.

Lentikulární grafika

Vážení zákazníci, od května letošního roku se společnost KATOS CZ s.r.o. začala zabývat spolu se společností Prowebdesign&Marketing s.r.o. projektem speciální technologie lentikulární grafiky. Po úspěšných zkouškách tisku této grafiky ofsetovou technologií Vám nabízíme možnost výroby formátů A6 - A2 (pohlednice, prezentační karty, plakáty), která tuto grafiku posouvá do cenově vyhodnějších podmínek. Rovněž je možné tuto technologii použít pro velkoplošnou reklamu do velikosti 2,5x1,1m. Bližší informace o této grafice naleznete na: www.multiview.cz

Změna sídla grafického studia a knihárny KATOS CZ s. r.o.

Vážení zákazníci, dovoluji si Vás upozornit, že jsme přestěhovali grafické studio z prostor na Žerotínově náměstí 35 v Přerově do nových prostor v areálu bývalé šlechtitelské stanice v Horní Moštěnici u Přerova, Nádražní ulice 291/35. Tento areál je situován naproti železniční zastávky, a je snadno dostupný z cesty Přerov-Hulín. Dočasně, než se vyřídí převod původního tel. číslo 581 200 496, používejte číslo 581 224 123. Rovněž došlo k přestěhování celého provozu knihárny z prostor Kozlovic a Troubek do Horní Moštěnice. Vše ostatní zůstává zatím beze změny.

Děkuji za pochopení a těším se na další spolupráci s Vámi.

Za KATOS Studio Přerov

Filip Kalovský
tel./fax 581 224 123
studio@katos.cz

Klikněte pro zvětšení...

Aktuálně:

Zajišťujeme tisk obálek - doručenek pro soudy a exekutory.
Více informací naleznete zde.

 


Vážení zákazníci,

Vítejte na portálu www.tisknete.com. Nacházíte zde aplikaci, která komplexním způsobem řeší tiskovou produkci prostřednictvím internetové sítě. Server neřeší jen výpočet ceny Vaší zakázky. Vaše kalkulace zůstanou uloženy ve vaší databázi a můžete se k nim kdykoli vrátit a na základě změny parametrů vytvářet kalkulace nové.

Pokud se rozhodnete pro některou z nabídek, přímo z kalkulace si vytvoříte poptávku, ve které ihned vyřešíte formu a termín předání podkladů pro tisk, způsob platby, požadovaný termín předání zakázky apod.

Na Vaši poptávku reaguje vedoucí výroby a obratem odešle nabídku. Pokud Vám bude nabídka vyhovovat, můžete ihned objednat - samozřejmě on-line. Po přijetí Vaší objednávky máte svou zakázku stále pod kontrolou. V seznamu zakázek vidíte ihned, které jsou ještě ve výrobě a které již byly vyexpedované. Všechny kalkulace, poptávky a zakázky zůstávají uloženy ve Vaší databázi. Narozdíl od ostatních poskytovatelů podobných služeb zde nacházíte zcela konkrétní výrobní a produkční firmy, které zabezpečují její provoz.

Server provozuje polygrafická společnost KATOS CZ s.r.o. Další subjekty, které s projektem www.tisknete.com úzce spolupracují jsou, DTP studio KATOS studio, tiskárna KATOS CZ s.r.o a Přerovské tiskárny s.r.o. Jedná se o zcela jednoznačně identifikovatelné partnery, kteří Vám budou nápomocni při produkci Vašich tištěných zakázek s více jak desetiletou praxí v oboru.

Doufám, že budete se systémem a kvalitou našich výrobků spokojeni.

 

S pozdravem

Rudolf Kalovský j.r.
jednatel společnosti